Elazığ Estetik Diş Hekimliği

Diş tedavileri alanında gösterdiğimiz faaliyetler arasında Elazığ estetik diş hekimliği, en çok beğenilen tedavi yöntemlerimizdendir. Elazığ estetik diş hekimliği genel olarak dişlerin güzelleşmesi, gülümseme iyileştirme, diş beyazlatma gibi birçok farklı alanda bireylerin istekleri bu tedavi ile gerçekleşmektedir. Sizler de Elazığ estetik diş hekimliği alanında kendinize estetik çalışmaları yaptırmak isterseniz, kliniğimizle iletişime geçerek gerekli detay ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

Elazığ Estetik Diş Hekimliği

Elazığ Estetik Diş Hekimliği Nedir?

Estetik diş hekimliği, hastaların yüzleriyle uyumlu doğal görünüm elde etmeyi amaçlayan diş tedavisi yöntemidir. Burada önemli dişlerin sağlıklı olması ve dişlerin yüz yapısı ile uygun olacak tasarımlara sahip olmasıdır. Birçok kişi dişlerinin hastalıkları ya da şekilleri yüzünden  estetik diş hekimliği tedavi yöntemine başvurmaktadır. Bu sayede hem doğal hem de sağlıklı bir diş uygulanmış olmaktadır. Elazığ estetik diş hekimliğinde genel olarak tüm çalışma ve tedavilerimiz, sizlerin yüz ve dudak yapılarınıza göre tasarlanan dişlerden oluşmaktadır.

Her insan bildiğiniz gibi yapı ve görünüm olarak farklıdır. Bu sebepten dolayı da özellikle ön diş alanında restorasyon yapılması, kişilerin özel isteklerine ve karakteristik yapılarına göre değişmektedir. Kendi isteğiniz doğrultusunda diş yapınızı burada ölçtürdüğünüz takdirde bizler de en iyi ve uygun şekilde estetik bir diş tasarlaması yapıyoruz. Elazığ estetik diş hekimliği alanında sadece dişleri değil diş etleri, çene ve dudak gibi bölgeler de tedaviye dahil olmaktadır. Bu sayede gülüş tasarımını da ele alarak, çok daha doğal bir görünüm elde etmekteyiz.

Estetik Diş Hekimliği Tedavisi

Elazığ estetik diş hekimliği tedavisi esnasında farklı yöntem ve tedaviler uygulanmaktadır. Genel olarak baktığımızda hastaların istekleri ve hastalıklarına göre tedaviler uygulanmaktadır. Estetik diş hekimliği, kişilerin hem sağlıklı olmasını hem de etkileyici bir diş ve çene yapılarına sahip olmasını sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı da son zamanların en çok tercih edilen ve kullanılan tedavi yöntemlerinden birisidir. Bu tedavi yönteminde:

  • Doğal güzelliğe kavuşmak,
  • Sağlıklı bir diş kullanımı sağlamak çok önemli bir detaydır.

 

Uyguladığımız diş tedavilerinin görsellerini incelemek için İnstagram adresinden ulaşabilirsiniz.

Elazığ Estetik Diş Hekimliği Fiyatları

Elazığ diş estetiği alanında en iyi şekilde hizmet ve tedavilerimizi hastalarımıza uygulamaktayız. Genel olarak kliniğimiz içerisinde en uygun şekilde diş estetiği hekimliği fiyatları tarifemizi uygulamaktayız. Bu sayede hastalarımız en uygun fiyatlardan en iyi şekilde tedavi yöntemlerimize dahil olabilmektedir. Bu alanda estetik diş tedavisi uygulamaları, ağız ve diş yapılarından diş sayısına kadar değişiklik gösterebilmektedir. En doğru fiyat tarifesi, muayene olduktan hemen sonra doktorlarımız tarafından sizlere iletilmektedir.

Hastaların yüzleri ile uyumlu bir şekilde olacak şekilde doğal bir görünüm elde etmak amacıyla yapılan bir diş tedavisi yöntemidir. Dişlerin sağlıklı olması ve yüz yapısı ile uyumlu olması, önceikli hedeflerden birisidir.

Estetik diş tedavisi, canlılığını tamamen kaybetmiş olan dişlere uygulanmaktadır. Herhangi bir işlem sonrasında renkleşmeye başlayan ya da öncesinde travmaya maruz kalan dişler, genel olarak estetik bir diş tedavisine ihtiyaç duymaktadır. Bu sayede daha temiz ve doğal bir görünüm de elde edilmektedir.

Evet, kişinin yüz şekline uygun diş yapıları hazırlanır ve gerekli şekilde tedavi uygulaması ile yerleştirilmesi gerçekleştirilir. Bu sayede daha doğal ve estetik bir görünüm ortaya çıkmaktadır.