Elazığ’da bulunan kliniğimiz, donanımlı tıbbı alt yapısıyla ve konusunda uzman profesyonelleriyle en üst düzeyde hizmet vermektedir. Hastalarımızın en temel hakkı olan bedenen, ruhen ve sosyal açıdan iyi hissetmelerinin bir yaşama hakkı ve en temel insani hak olduğunun bilinciyle hizmet veren kliniğimiz, misafirlerimizin mutlu gülümsemesi için çabalamaktadır.

Elazığ Diş Kliniği olarak; çene cerrahisi, diş beyazlatma, diş eti hastalıkları, zirkonyum kaplama, lamine diş kaplama, implant tedavisi, kanal tedavisi gibi daha birçok farklı alanda tedavilerimizi sürdürmekteyiz. Bu alanda hastalarımızın tedavi sürecini detaylı olarak ve yakından takip etmekteyiz. Bu sayede hem daha sağlıklı bir tedavi süreci hem de hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız. Kliniğimiz olarak öncelikli hedefimiz hastalarımızın sağlıklı ve temiz bir ortamda tedavilerini gerçekleştirebilmektir. Sonrasında ise tedavi sürecinde hastalarımıza en iyi şekilde hizmetlerimizi sunarak, hastalarımızın memnuniyet seviyesini yükseltmektir. 

Diş tedavisi olarak birçok farklı tedavi yöntemimiz bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı diş ve diş eti hastalıkları konusunda herhangi bir şikayet durumunda kliniğimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İlk olarak bizimle iletişime geçtiğinizde sorununuzu detaylı olarak anlatarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Sonrasında ise kliniğimize gelerek gerekli muayene ve gözlemlerimiz ile şikayetlerinizi ortaya kolaylıkla çıkartabiliriz. Kliniğimiz, Elazığ diş klinikleri arasında sevilen ve hizmet olarak memnun kalınan alanlardan birisidir. Bu konuda herhangi bir şüphenizin olmasını istemeyiz.

Elazığ Diş Kliniğimizden Görseller

Elazığ Diş Hekimi

DT. Hilal Kizirgil Eroğlu

2013 yılından 2022 yılına kadar Elazığ Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Diş Hekimi olarak görev yaptı. 2022 yılından itibaren kendi polikliniğinde çalışma hayatına devam etmektedir.

Kliniğimizin Konumuna Buradaki Haritadan Ulaşabilirsiniz

Kliniğimiz Elazığ Ataşehir Mh. Çalışkan Sk. No:3 (Mir 1085 Konutları Altı) konumunda yer almaktadır. İletişim sayfası üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve sizlere yardımcı olabiliriz.

Diş muayene ve tedavileriniz Diş Hekimi Hilal Kizirgil Eroğlu tarafından yapılmaktadır. Tüm süreci bizzat kendisi takip ederek gerekli tedavileri uygulama altına almaktadır.

Kliniğimiz ile iletişime bizleri arayarak, iletişim sayfasını kullanarak ya da 0 532 290 43 23 numarası üzerinden bizlere ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.